dobrzygazownicy.pl

Podstawowe elementy instalacji gazowej  • ZBIORNIK montowany w bagażniku lub w miejscu koła zapasowego, magazynuje gaz. Może być w kształcie walca lub koła zapasowego, dzięki czemu można zmieścić go w miejscu przeznaczonym na rezerwę

  • STEROWNIK czyli układ sterujący pracą całej instalacji gazowej

  • WTRYSKIWACZE specjalne listwy wtryskowe, których zadaniem jest precyzyjnie dostarczyć dawkę gazu do układu ssącego silnika, a następnie do cylindrów gdzie następuje spalanie

  • ELEKTROZAWÓR

Tak! To prawda, praktycznie w każdych warunkach instalacja LPG się opłaca.Dla wszystkich tych, którzy jeszcze mają wątpliwości poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji:

  • Oszczędność - koszty każdego tankowania lpg niższe o ok 40% w porównaniu do Pb

  • Technologia - śmiało można już zapomniejć o śmierdzącym gazie i wystrzałach. Technologia poszła dużo na przód i obecnie montuje się instalacje lpg z pełną gwarancją nawet w samochodach nowych, sprzedawanych przez salon.

  • Wygoda

Witamy wszystkich serdecznie w serwisie DobrzyGazownicy.pl


W ostatnim czasie wprowadziliśmy drobne zmiany wizualne, które mamy nadzieję, że przypadną wam do gustu.
Dla przypomnienia tylko dodamy, że nasz serwis powstał w celu łatwego udostępniania informacji na temat jakości obsługi w warsztatach specjalizujących się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych.

W jaki sposób to działa?
1. Postawiliśmy na maksymalne uproszczenie procedury dodawania warsztatu do serwisu ograniczając się do podstawowych danych takich jak nazwa, adres
Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem instalacji LPG do samochodów. Od samego początku stawialiśmy na znane i cenione marki wiodące na naszym rynku. Do każdego pojazdu podchodziliśmy indywidualnie, dobierając optymalne komponenty instalacji. Przyczyniło się do sprostania nawet najbardziej wymagającym Klientom.
Instalacje gazowe do samochodów osobowych to doskonała oszczędność.
Dargaz montuje instalacje sekwencyjnego wtrysku lpg najtaniej w okolicach Kalisza.
Instalacje gazowe - montaż, serwis, poprawki, doradztwo - PITEC Poznań,
Montaż samochodowych instalacji LPG/CNG.
Instalacje gazowe STAG - montaż i dystrybucja - hurtownia LPG,
STAG 200, STAG 300 Plus, STAG 300 Premium.
Instalacjami gazowymi zajmuje się od ponad 20 lat, od kilku lat posiadam własny warsztat. W tym czasie miałem kontakt z wieloma sterownikami LPG.
Montaż i serwis instalacji gazowych, wtryski gazu, układy tradycyjne