dobrzygazownicy.pl

Witamy wszystkich serdecznie w serwisie DobrzyGazownicy.pl


W ostatnim czasie wprowadziliśmy drobne zmiany wizualne, które mamy nadzieję, że przypadną wam do gustu.
Dla przypomnienia tylko dodamy, że nasz serwis powstał w celu łatwego udostępniania informacji na temat jakości obsługi w warsztatach specjalizujących się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych.

W jaki sposób to działa?
1. Postawiliśmy na maksymalne uproszczenie procedury dodawania warsztatu do serwisu ograniczając się do podstawowych danych takich jak nazwa, adres strony www i opis.
2. Udostępniamy możliwość oceniania warsztatu w systemie 0-1 jako warsztat polecany lub nie.
3. Dodatkowo każdy użytkownik odwiedzający naszą stronę ma możliwość dodawania komentarzy do znanego mu warsztatu.

Oczekujemy, że będą to informacje w 100% przydatne innym użytkownikom chcącym się zorientować na jakiej jakości usługi w danym serwsie może liczyć i czy jest to warsztat polecany czy raczej użytkownicy sugerują omijać go szerokim łukiem.

Aby zobaczyć jak to działa wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie głownej i wpisać np. nazwę warsztatu jaki nas interesuje. Mamy nadzieję, że reszta jest na tyle intuicyjna, że każdy z łatwością będzie mógł oddać swój głos na wybrany serwis oraz pozostawić drobny komentarz opisujący jego doświadczenia.
Pozdrawiamy, DobrzyGazownicy.pl

Uwagi

Kto głosował na ten wpis

Po co ta strona?
Znasz godny polecenia warsztat montujący samochodowe instalacje gazowe LPG? Powiedz o tym innym! Podziel się swoimi doświadczeniami! Dodaj wpis, skomentuj warsztaty, które odwiedzałeś. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu dodaj bezpłatnie swoją reklamę! Możesz też dodać kupon promocyjny bądź rabatu. Poinformuj Internautów o wyprzedaży bądź promocji. Zdobądź nowych klientów z Internetu!

Auto Gaz w Krakowie

Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu który zamontuje Ci auto gaz kraków w samochodzie, to znalazłeś odpowiednie miejsce.

 

Ostatnie komentarze