dobrzygazownicy.pl

Podstawowe elementy instalacji gazowej  • ZBIORNIK montowany w bagażniku lub w miejscu koła zapasowego, magazynuje gaz. Może być w kształcie walca lub koła zapasowego, dzięki czemu można zmieścić go w miejscu przeznaczonym na rezerwę

  • STEROWNIK czyli układ sterujący pracą całej instalacji gazowej

  • WTRYSKIWACZE specjalne listwy wtryskowe, których zadaniem jest precyzyjnie dostarczyć dawkę gazu do układu ssącego silnika, a następnie do cylindrów gdzie następuje spalanie

  • ELEKTROZAWÓR

Tak! To prawda, praktycznie w każdych warunkach instalacja LPG się opłaca.Dla wszystkich tych, którzy jeszcze mają wątpliwości poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji:

  • Oszczędność - koszty każdego tankowania lpg niższe o ok 40% w porównaniu do Pb

  • Technologia - śmiało można już zapomniejć o śmierdzącym gazie i wystrzałach. Technologia poszła dużo na przód i obecnie montuje się instalacje lpg z pełną gwarancją nawet w samochodach nowych, sprzedawanych przez salon.

  • Wygoda

Witamy wszystkich serdecznie w serwisie DobrzyGazownicy.pl


W ostatnim czasie wprowadziliśmy drobne zmiany wizualne, które mamy nadzieję, że przypadną wam do gustu.
Dla przypomnienia tylko dodamy, że nasz serwis powstał w celu łatwego udostępniania informacji na temat jakości obsługi w warsztatach specjalizujących się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych.

W jaki sposób to działa?
1. Postawiliśmy na maksymalne uproszczenie procedury dodawania warsztatu do serwisu ograniczając się do podstawowych danych takich jak nazwa, adres
Po co ta strona?
Znasz godny polecenia warsztat montujący samochodowe instalacje gazowe LPG? Powiedz o tym innym! Podziel się swoimi doświadczeniami! Dodaj wpis, skomentuj warsztaty, które odwiedzałeś. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu dodaj bezpłatnie swoją reklamę! Możesz też dodać kupon promocyjny bądź rabatu. Poinformuj Internautów o wyprzedaży bądź promocji. Zdobądź nowych klientów z Internetu!

Auto Gaz w Krakowie

Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu który zamontuje Ci auto gaz kraków w samochodzie, to znalazłeś odpowiednie miejsce.

 

Ostatnie komentarze